Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 200x220cm

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník... více informací »
Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 200x220cm
Značka: Möbelix
1 099 Kč
DO OBCHODU »
Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník...

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Tento exkluzivní produkt Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 200x220cm lze nakoupit nyní tady u nás v populární kategorii prostěradla. Vyberte si ještě další kusy ve zmiňované rubrice jednoduše online! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Tento výjimečný výrobek Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 200x220cm od výrobce se zárukou kvality Möbelix máte možnost pořídit na našich stránkách v bezva akci! V akci za cenu 1 099 Kč.