Led-závěsné Svítidlo Amos

Tato trendy LED závěsná lampa v černé barvě jistě upoutá pozornost každého. Atraktivní vzhled v oválném tvaru dodává... více informací »
Led-závěsné Svítidlo Amos
Značka: Möbelix
2 299 Kč
DO OBCHODU »
Tato trendy LED závěsná lampa v černé barvě jistě upoutá pozornost každého. Atraktivní vzhled v oválném tvaru dodává...

Tato trendy LED závěsná lampa v černé barvě jistě upoutá pozornost každého. Atraktivní vzhled v oválném tvaru dodává přívěsnému světlu vyrobenému z uhlíkové oceli velmi speciální nádech. Tato LED závěsná lampa s průměrem přibližně 65 – 70 cm a celkovou výškou přibližně 178,5 cm poskytuje útulné osvětlení v mnoha obytných prostorech. Je dodáváno se stmívatelná teplou bílou LED SMD žárovkou s výkonem 6 wattů.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.
Nový výrobek Led-závěsné Svítidlo Amos máte možnost dostat nyní tady a teď na našem webu umístěný v rubrice závěsné osvětlení. Nyní pořídíte zlevněné produkty z naší kategorie za výhodnou cenu! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na další zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně žádaný produkt Led-závěsné Svítidlo Amos od výrobce s dobrým jménem Möbelix jde nakoupit tady a teď téměř zdarma. Momentálně v akci za 2 299 Kč.