Noční Stolek Liverpool Šířka 46cm

Noční stolek ze série LIVERPOOL v provedení DUB/GRAFIT Vám poskytne dostatoční prostor na odložení drobností. S jednou úložnou... více informací »
Noční Stolek Liverpool Šířka 46cm
Značka: Möbelix
1 699 Kč
DO OBCHODU »
Noční stolek ze série LIVERPOOL v provedení DUB/GRAFIT Vám poskytne dostatoční prostor na odložení drobností. S jednou úložnou...

Noční stolek ze série LIVERPOOL v provedení DUB/GRAFIT Vám poskytne dostatoční prostor na odložení drobností. S jednou úložnou zásuvkou a odkladacím prostorem v dolné části už nebudete řešit problém kam s rozečtenou knihou. Tenhle tovar se nenachází na našich prodejnách. Lze si ho objednat přes internet nebo na každé prodejně.
Tento designový produkt Noční Stolek Liverpool Šířka můžete dostat rovněž tady na stránkách v rubrice noční stolky. Máme pro vás kvalitní kousky z této populární kategorie za příznivou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato vyjímečná značka Möbelix dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží.

Tento designový produkt Noční Stolek Liverpool Šířka 46cm od značky Möbelix máte možnost koupit nyní v bezva akci. Zrovna teď v akci za 1 699 Kč.