Odkládací Stolek Bali

Odkládací stolek BALI podporuje originální nápady na bydlení. Jednoduchý vzhled sestávající z černého kovového podstavci a... více informací »
Odkládací Stolek Bali
Značka: Möbelix
669 Kč
DO OBCHODU »
Odkládací stolek BALI podporuje originální nápady na bydlení. Jednoduchý vzhled sestávající z černého kovového podstavci a...

Odkládací stolek BALI podporuje originální nápady na bydlení. Jednoduchý vzhled sestávající z černého kovového podstavci a desky v bílé barvě se hodí k různým stylem bydlení: od retra přes shabby-chic až po minimalistický styl.   Stolek s rozměry 39 x 58 x 39 cm (š / v / h) dodá každé místnosti svěží ráz. Můžete ho využít k odkládání květů nebo knih, či různých jiných dekoračních předmětů. S maximální nosností 2 kg nemusíte klást své fantazii žádné meze.   Charakteristický stolek do extravagantní domácnosti! Exkluzivní produkt máte možnost koupit taky na našich stránkách zařazený v rubrice odkládací stolky. Připravili jsme nové zboží ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce více kousků od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje top produkty.

Levný výrobek Odkládací Stolek Bali originál od výrobce Möbelix můžete sehnat nyní opravdu výhodně! Nabídka od 669 Kč.