Paspartový Rám Oldenburg

Zkrášlete si svou skříň s posuvnými dveřmi OLDENBURG pomocí paspartového rámu se stejným názvem! Rám je vyroben - tak jako... více informací »
Paspartový Rám Oldenburg
Značka: Möbelix
1 699 Kč
DO OBCHODU »
Zkrášlete si svou skříň s posuvnými dveřmi OLDENBURG pomocí paspartového rámu se stejným názvem! Rám je vyroben - tak jako...

Zkrášlete si svou skříň s posuvnými dveřmi OLDENBURG pomocí paspartového rámu se stejným názvem! Rám je vyroben – tak jako skříň, v bílé barvě, má rozměry asi 183 x 204 x 12 cm (Š x V x H) a tloušťku rámu  cca 22 mm. Vkusný detail, který vaši šatní skříň opticky zvýrazní! Paspartový rám je, stejně jako skříň OLDENBURG, vyrobený v Německu v souladu s „BQ – Alliance for Quality“ a „DIN EN ISO 9001“ – to vám dává jistotu, že kupujete kvalitní výrobek.
Ve slevě výrobek můžete dostat přímo na našich stránkách v oblíbené sekci příslušenství ke skříním! Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Paspartový Rám Oldenburg od našeho předního výrobce Möbelix získáte aktuálně na našich stránkách za super cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 699 Kč.