Psací Stůl Seaford

Série SEAFORD zaujme svým puristickým designem s jasnými tvary a kombinací prvků z černé oceli a dřeva s dekorem dub divoký.... více informací »
Psací Stůl Seaford
Značka: Möbelix
2 699 Kč
DO OBCHODU »
Série SEAFORD zaujme svým puristickým designem s jasnými tvary a kombinací prvků z černé oceli a dřeva s dekorem dub divoký....

Série SEAFORD zaujme svým puristickým designem s jasnými tvary a kombinací prvků z černé oceli a dřeva s dekorem dub divoký. Každý jednotlivý kus nábytku funguje sám za sebe – ale výrobky ze série se mohou samozřejmě také skvěle kombinovat a vytvořit tak harmonický celkový
Tento unikátní produkt máte možnost koupit bezprostředně tu na webu ve známé kategorii psací stoly! Získejte unikátní produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Möbelix vám poskytuje top produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Povedený kousek Psací Stůl Seaford od dodavatele s dobrým jménem Möbelix lze získat právě teď u nás za extra cenu! V akci za 2 699 Kč.