Regál Bono

Malý regál BONO v odstínech dubu v kombinaci s černou barvounabízí praktické úložné přihrádky a zapůsobí svým... více informací »
Regál Bono
Značka: Möbelix
899 Kč
DO OBCHODU »
Malý regál BONO v odstínech dubu v kombinaci s černou barvounabízí praktické úložné přihrádky a zapůsobí svým...

Malý regál BONO v odstínech dubu v kombinaci s černou barvounabízí praktické úložné přihrádky a zapůsobí svým industriálnímvzhledem. Pro milovníky tohoto stylu je k dispozici další trendovýnábytek ze série BONO.   Velký regál s rozměry přibližně 50 x 79 x 35 cm (Š x V x H) má kovový rám s 3 policemi z MDF s dekorem dubu sonoma, které tvoří praktické úložné místo ať už v komoře, jídelně, pracovně nebo obývacím pokoji.     Nejdůležitější informace: Rozměry: cca 50 x 79 x 35 cm (Š / V / H) Materiál: železo, MDF, dekor dub sonoma Barva: přírodní dřevěná, černá Počet otevřených polic: 3 Tloušťka materiálu: cca 15 mm Max. celkové zatížení: 15 kg Dostupné v jiných ve
Tento akční produkt Regál Bono můžete pořídit právě teď tady na našich stránkách v oblíbené rubrice regály a dělící stěny! Podívejte se na ještě další kousky z této sekce za výhodné peníze! U nás nabízíme více, u nás najdete další skvělé produkty od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Regál Bono originál od značky Möbelix naleznete u nás nyní v akci. Cena od 899 Kč.