Regál Filou

Spodní regál FILOU v bílé barvě s rozměry 34 x 83 x 38 cm (Š x V x H) nabízí uložný prostor  pro vaše dekorativní předměty,... více informací »
Regál Filou
Značka: Möbelix
1 199 Kč
DO OBCHODU »
Spodní regál FILOU v bílé barvě s rozměry 34 x 83 x 38 cm (Š x V x H) nabízí uložný prostor  pro vaše dekorativní předměty,...

Spodní regál FILOU v bílé barvě s rozměry 34 x 83 x 38 cm (Š x V x H) nabízí uložný prostor  pro vaše dekorativní předměty, knihy nebo hračky.  Disponuje dvěmi otevřenými přihrádkami a jednou policí. Tento regál je vhodné doplnit dalším nábytkem ze série FILOU pro ještě větší efekt.
Tento výjimečný produkt Regál Filou je k dostání taky tu na našich stránkách zařazený v kategorii regály. Nyní můžete koupit parádní kusy z této populární kategorie za super cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kousek Regál Filou od top výrobce Möbelix můžete získat momentálně na našich stránkách opravdu levně. Nabídky od 1 199 Kč.