Regál Pintal Černý Š: 117cm

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto... více informací »
Regál Pintal Černý Š: 117cm
Značka: Möbelix
2 199 Kč
DO OBCHODU »
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Tento akční a ve slevě produkt Regál Pintal Černý Š: je k dostání teď na webu umístěný v sekci regály a dělící stěny. Nyní můžete koupit akční produkty z této známé sekce za nejlepší ceny! To ale ovšem není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Möbelix může nabídnout vysoce kvalitní produkty.

Kvalitní a žádaný produkt Regál Pintal Černý Š: 117cm od našeho výrobce Möbelix k dostání právě nyní na našich stránkách v bezva akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 199 Kč.