Regál Se Šatnými Tyčemi Dacho Bílý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto... více informací »
Regál Se Šatnými Tyčemi Dacho Bílý
Značka: Möbelix
3 299 Kč
DO OBCHODU »
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Tento diskontní produkt Regál Se Šatnými Tyčemi jde pořídit lehce tady na našich stránkách v oblíbené rubrice příslušenství ke skříním! Nyní můžete získat oblíbené kousky ze zmíněné rubriky za báječnou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Regál Se Šatnými Tyčemi Dacho Bílý od této skvělé značky Möbelix je k získání tady za akční cenu! Právě nyní za skvělou cenu 3 299 Kč.