Rozkládací Postel Bílá Melinda 90×200 Cm

Dodání je zdarma. S výsuvnou postelí MELINDA z masivu borovice už nebude žádný problém s přespáním hosta, protože s plochou... více informací »
Rozkládací Postel Bílá Melinda 90x200 Cm
Značka: Möbelix
7 999 Kč
DO OBCHODU »
Dodání je zdarma. S výsuvnou postelí MELINDA z masivu borovice už nebude žádný problém s přespáním hosta, protože s plochou...

Dodání je zdarma. S výsuvnou postelí MELINDA z masivu borovice už nebude žádný problém s přespáním hosta, protože s plochou lůžka přibližně 90 x 200 cm ji lze jednoduchým vysunutím rozšířit o druhé lůžko. Postel v bílé barvě je nadčasová a hodí se do každého dětského pokoje nebo pokoje pro hosty, kterým dodá zajímavou atmosféru. Celkově má postel rozměry cca 204 x 96 x 63 cm (D x Š x V) a maximální nosnost do 125 kg. Rošt ani matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné jsou rolovací rošty o rozměrech 90 x 200 cm, a matrace se stejným rozměrem. Nadčasově krásný nábytek ke spaní!  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Tento akční produkt Rozkládací Postel Bílá Melinda 90x200 Cm od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix k dostání v naší online nabídce za výborné peníze. Cenově vychází na 7 999 Kč.