Sklápěcí Jídelní Stůl Roxby 80-120×80 Cm

Jídelní stůl ROXBY je vyrobený v dubovém dekoru a povrch je lakovaný. To usnadňuje čištění stolu. Čtyři designové nohy stolu... více informací »
Sklápěcí Jídelní Stůl Roxby 80-120x80 Cm
Značka: Möbelix
3 999 Kč
DO OBCHODU »
Jídelní stůl ROXBY je vyrobený v dubovém dekoru a povrch je lakovaný. To usnadňuje čištění stolu. Čtyři designové nohy stolu...

Jídelní stůl ROXBY je vyrobený v dubovém dekoru a povrch je lakovaný. To usnadňuje čištění stolu. Čtyři designové nohy stolu v černé barvě poskytují potřebnou stabilitu. To vytváří úspěšný celkový design. S rozměry 80-120 x 80 x 76 cm (Š x V x H) je ideálním stolem i do menších pokojů. U jídelního stolu ROXBY ESSTISCH vám bude chutnat!
Tento žádaný produkt je k dostání bez problémů tady u nás zařazený v kategorii jídelní stoly! Nyní můžete koupit ještě jiné kousky ve zmíněné kategorii v bezva akci! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Möbelix prodává vynikající výrobky.

Oblíbený produkt Sklápěcí Jídelní Stůl Roxby 80-120x80 Cm od známé kvalitní značky Möbelix jde sehnat právě teď v nabídce výhodně! Nabídka již od 3 999 Kč.