Skříň Se Zrcadlem A Zásuvkami Avensis New, Bílá/dub

Šatní skříň AVENSIS NEW značky LUCA BESSONI o rozměrech přibližně 90 x 205,7 x 60 cm (Š / V / H) je vybavena dvěma dveřmi,... více informací »
Skříň Se Zrcadlem A Zásuvkami Avensis New
Značka: Möbelix
10 499 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň AVENSIS NEW značky LUCA BESSONI o rozměrech přibližně 90 x 205,7 x 60 cm (Š / V / H) je vybavena dvěma dveřmi,...

Šatní skříň AVENSIS NEW značky LUCA BESSONI o rozměrech přibližně 90 x 205,7 x 60 cm (Š / V / H) je vybavena dvěma dveřmi, zrcadlem a třemi zásuvkami. Za levými dveřmi se ukrývají dvě šatní tyče na pověšení šatů, které je možno výškově nastavit tak, jakož i 3 nastavitelné police pro individuální uspořádání míst. Série nábytku AVENSIS NEW se vyznačuje elegantním vzhledem v barevném provedení tmavého dubu Kraft. Vybrané akcenty v bílé barvě vylepšují celkový design.
Hodně prodávaný produkt je dostupný bezstarostně tady na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně s otočnými dveřmi. Najděte si akční produkty z naší rubriky ve výprodejové akci. Populární značka Möbelix svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty. A to je teprve začátek! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční produkt Skříň Se Zrcadlem A Zásuvkami Avensis New, Bílá/dub od značky Möbelix jde nakoupit u nás teď v bezva akci! Akční cena již od 10 499 Kč.