Tv Nástavec Hagen

Moderní TV-podstavec ze skla vás přesvědčí svým stylovým designem. Podstavec s rozměry 55 x 11 x 25 cm (š / v / h) je vyroben z 12 mm silného,... více informací »
Tv Nástavec Hagen
Značka: Möbelix
1 099 Kč
DO OBCHODU »
Moderní TV-podstavec ze skla vás přesvědčí svým stylovým designem. Podstavec s rozměry 55 x 11 x 25 cm (š / v / h) je vyroben z 12 mm silného,...

Moderní TV-podstavec ze skla vás přesvědčí svým stylovým designem. Podstavec s rozměry 55 x 11 x 25 cm (š / v / h) je vyroben z 12 mm silného, černého barveného skla s maximální nosností 30 kg. TV-podstavec je elegantním a praktickým doplňkem do obývacího pokoje!
Často hledaný produkt můžete sehnat právě na webu v rubrice podstavce pod tv! Mrkněte na kvalitní kousky ze zmíněné kategorie za báječnou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce další vybrané kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix prodává prvotřídní sortiment.

Kvalitní výrobek Tv Nástavec Hagen pocházející od značky Möbelix snadno můžete pořídit u nás za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 1 099 Kč.