Vyvýšená Postel Kasper Závěs Zelený

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje.   Dodání je zdarma.     Všichni malí dobrodruhové si... více informací »
Vyvýšená Postel Kasper Závěs Zelený
Značka: Möbelix
9 599 Kč
DO OBCHODU »
Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje.   Dodání je zdarma.     Všichni malí dobrodruhové si...

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje.   Dodání je zdarma.     Všichni malí dobrodruhové si oblíbí tuto skvělou dětskou postýlku, vyrobenou z masivní borovice s průhledným ochranným nátěrem. Při celkovém rozměru cca 206 x 217 x 195 cm (D x Š x V) je k dispozici nejen pohodlná horní lehací plocha asi 90 x 200 cm (Š x D) s ochranou proti pádu, ale i dostatek prostoru pro běhání, skrývání a hraní si. Hezký barevný závěs se zvířátky povzbudí vaše děti k nápadité hře – budou zaneprázdněny hrami a zažijí spoustu dobrodružství i se sourozenci a kamarády. Zatímco na vrchní lůžko postele lze snadno a bezpečně vylézt po žebříku, pro cestu zpět na zem je dobrou volbou zábavná skluzavka, která vychází z hradní věže. Tak zábavné! S touto všestrannou dětskou postýlkou se všem dětem splní sny! Vhodné pro děti od 6 let. Matrace, rošt, lůžkoviny a vyobrazené dekorace a doplňky nejsou součástí balení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vá
Tento velmi žádaný produkt Vyvýšená Postel Kasper Závěs Zelený můžete nakoupit teď tady na našich stránkách zařazený v rubrice dětské postele. Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z této známé sekce ve slevě! Populární dodavatel Möbelix svým zákazníkům nabízí top produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další kousky značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Vyvýšená Postel Kasper Závěs Zelený od značky Möbelix snadno naleznete tady teď právě téměř zdarma. Nabídky již od 9 599 Kč.