Židle S Područkami Černá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší... více informací »
Židle S Područkami Černá
Značka: Möbelix
4 999 Kč
DO OBCHODU »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacuHodně žádaný produkt můžete sehnat taky tady na našem webu umístěný v sekci otočné a kancelářske židle. Nyní pořídíte podobné produkty ze zmíněné rubriky ve slevě. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Židle S Područkami Černá od této skvělé značky Möbelix jde sehnat momentálně na našich stránkách skutečně výhodně. Akční ceny již od 4 999 Kč.